Cash Game

Religia i wiara Przed rozpoczęciem gry (czy to w kasynie, czy on-line, czy nawet ze znajomymi) należy się dowiedzieć w jaką odmianę pokera gramy oraz z jakimi limitami i jakie są wysokości małych i dużych w ciemno. Cash game tak naprawdę jest to po prostu gra na pieniądze. W zależności od ilości graczy można ją podzielić na dwa typy: full ring czyli od 6 do 10 graczy, oraz short handed czyli od 2 do 6 graczy. Zaletą takiej gry jest to iż możemy do niej dołączyć w każdym momencie wykupując żetony za odpowiednią ilość gotówki. Tak samo możemy w dowolnym dla nas momencie wstać od stoły wymieniając pozostałe nam żetony na gotówkę. Należy jednak pamiętać że nie powinno się wstawać od stołu natychmiast po wygraniu dużej puli, etykieta nakazuje dalszą grę i danie możliwości odegrania się przeciwnikom. Poza tym jeśli dobrze nam idzie i wygrywamy czemu mielibyśmy tak szybko kończyć grę? Ze znajomymi zawsze miło jest pograć w ten sposób, każdy może się świetnie bawić przez wiele godzin gry. Gdy jedna osoba przegra swoje żetony nie musi czekać aż reszta osób skończy grać, w każdym momencie rozgrywki może dokupić kolejne żetony.

Sit and go są mocną stroną internetowych poker roomów. Idea tych turniejów jest taka, iż rozpoczynają się natychmiast po zapisaniu się wymaganej liczby uczestników, nie ma wcześniej z góry ustalonej daty czy godziny. Co prawda najpopularniejsze są turnieje tego typu na dwóch, sześciu lub dziewięciu graczy, jednak można spotkać nawet takie, gdzie wymagana jest liczba dwustu siedemdziesięciu uczestników. Najlepsze jest to iż takie turnieje zwłaszcza na mała ilość graczy rozpoczynają się dosłownie co kilkadzieścia sekund, ewentualnie co parę minut. Tak więc nie trzeba zmieniać sobie planów dnia aby móc zagrać w takim turnieju, wystarczy znaleźć wolną chwilę, usiąść do komputera i dołączyć do turnieju który rozpocznie się lada chwila. Jak ktoś rozgrywa większa liczbę takich turniejów w ciągu dnia nie musi się martwić o to że się na któryś spóźni, że coś go ominie. Sam wybiera dla siebie dogodne godziny gry. Nie ważne w jakiej strefie czasowej mieszkasz, czy chcesz grać w dzień czy w nocy, zawsze masz pewność że ktoś tam już czeka aż zapiszesz się do turnieju aby móc zacząć grać.

Turnieje jednostolikowe zazwyczaj są rozgrywane w formie sit and go, czyli po zapisie wymaganej liczby graczy startują. Takie turnieje są odpowiednie dla graczy zaczynających swoją pokerową karierę. Znaleźć się w nich w tak zwanej "kasie" czyli być na płatnym miejscu nie jest takie trudne, gdyż co trzeci gracz wygrywa. Tak więc statystycznie co trzeci turniej może nam przynieść profit, a wiadomo że rozgrywając większą ilość turniejów i podnosząc swoje umiejętności zwiększamy swoje szanse. Choć pula nagród w takich turniejach nie jest zbyt wysoka, to jednak gra w nich może się okazać niezwykle pomocna, gdyż najzwyczajniej w świecie ćwiczymy w nich umiejętność gry turniejowym przy pełnym stole, co później okazuje się bardzo przydatne w większych turniejach gdzie bez przerwy gramy właśnie na dziewięcioosobowych stołach. Dla kogoś kto chce wynieść trochę większy zarobek z takich turniejów proponuje sit and go sześcioosobowe, gdzie pula nagród jest co prawda trochę mniejsza, ale za to turnieje rozgrywane są znacznie szybciej.

Najpopularniejsze

  • Poltergeist jest to termin wywodzący się z języka niemieckiego. Przełożenie na język polski tego sł...
  • Urlop to rodzaj wakacji dla osób dorosłych. Oczywiście osoba dorosła nie może mieć tak długich waka...
  • Gama ofert na stworzenie pieczątki jest bardzo rozbudowana.Zadaniem pieczątki jest pozostawienie tr...

Sprzedawcy

Kiedy wybieramy się na "fotograficzne" zakupy, to dobrze się kogoś poradzić. Można zapoznać się wcześniej ze specyfikacją sprzętową za pomocą internetowych portali. Można także zapytać na forum użytkowników o interesujący nas modelu i jego wady i zal...