rozrywka nocna

Religia i wiara Mają do nas wpaść przyjaciele, a my nie wiemy, jak zorganizować to "wspólne posiedzenie"? Całkiem nieźle sprawdzają się wszelkiego rodzaju gry towarzyskie. Rynek rozrywki oferuje dość sporą grupę gier, przy której na pewno nie będziemy się nudzić. Liderem jest "Ryzyko", gra strategiczna (najlepsze plansze wykonuje firma MB Parker). Podczas gry będziemy zdobywać kolejne państwa, planować inwazje wojskowe na sąsiednie kontynenty tak długo, dopóki nie staniemy się władcami świata. Wśród gier planszowych nieśmiertelny jest też "Monopol", czy jak kto woli - Polska jego wersja "Eurobiznes". W tej grze nie ma żadnych haczyków, nie zmusza także "Monopol" do wytężania umysłu, ale z pewnością doprowadzi do wielu zabawnych sytuacji, które jeszcze przez następne dni będzie towarzyskim numerem 1. dobrym pomysłem na hazardowe zabicie czasu są "Scrabble". Układanie słów i walka o jak najwyższe premie słowne i literowe wciąga i na pewno sprawi, że nasi goście nie będą się nudzić.

Prawdopodobnie już na znanym światowym portalu "YouTube" zabraknie teledysków. Jak dotąd fani mogli oglądać w tym serwisie dziesiątki tysięcy teledysków swoich ulubionych wykonawców. Teraz jednak się to zmieni. Chodzi tu przede wszystkim o ochronę dzieł artystów. Do tej pory najczęściej cenzurze i zakazowi emisji padały filmy, których prawa autorskie należały prywatnych stacji telewizyjnych. Teraz łupem prawa autorskiego (i jemu pokrewnych) padają teledyski. Wiele na tym straci sam portal "YouTube". Na pewno brak teledysków zmniejszy liczbę supporterów. Ale znając zacięcie i pomysłowość wielu z użytkowników portalu, to za pewne nie uda się całkowicie zablokować filmów ukazujących naszych sympatii w akcji. Póki co serwis "YouTube" zapowiada, że teledyski znikną z łamów portalu.

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo boiska budowane w ramach programu Donalda Tuska - Orlik 2010 staną dla nas otworem. Nasz premier chce bowiem dofinansować etaty dla osób, które będą po godzinach lekcyjnych (przypomnijmy - boiska Orlika 2010 powstają przy szkołach, jako obiekty szkolne) organizować działanie boisk. Oznacza to, że zarówno dla młodych, jak i starszych boiska staną otworem. Będziemy mogli popołudniami zebrać się grupa i pójść pograć chociażby w piłkę nożną na nowym, zadbanym obiekcie ze sztuczna murawą. Jeśli pomysł Donalda Tuska się iści, to będzie to krok ku usportawianiu młodzieży. W tym miejscy wypadałoby wiedzieć, że polskie dzieci coraz częściej mają wszelkiego rodzaju wady postawy, skrzywienia kręgosłupa etc. Powodem jest nieuprawianie przez młodzież sportów. Otwarcie Orlików 2010 może się więc okazać strzałem w przysłowiową dziesiątkę nie tylko w organizowaniu dzieciom godzin pozalekcyjnych, ale także w kształtowaniu ich zdrowia fizycznego.

Najpopularniejsze

  •  Święto jest to dzień wyznaczony przez kościół. Każdy ma jakaś wiarę jednak najwięcej jest chr...
  • Amsterdam Dance Misson jest w pewnym sensie przeciwieństwem Openera, gdyż do Poznania przyjeżdżają ...
  • Angielski to oczywista oczywistość. Znajomość innych języków to dodatkowy atut, ale chcąc wyróżnić ...

Łapacz snów - Pojęcia magiczne

Łapacze snów są aktualnie dosyć popularną dekoracją mieszkań, kupić je można bez najmniejszego problemu nawet i na aukcyjnych serwisach, można również zrobić je sobie samemu. Dawniej indiańskie plemiona zamieszkujące obszar obecnych Stanów Zjednoczon...